| XeNoN1 a întrebat:

Salut TpU!
Am si eu o intrebare pentru cei care se pricep cu serverele de samp!
Cum modific numele creatorului? Ca nu mai vreau sa scrie (Server made by...).
Sau cum modific la /credits?
Sau numele serverului (nu hostname numele cand intru in game)va rog ajutati-ma!
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| AnaKk1N a răspuns:

Pai, singura cale este ca trebuie sa schimbi scripturile. O sa-ti dau un ID de mess al unui prieten care se pricepe foarte mult cu crearea sv si modificarea lor: andrei.glavan58@yahoo.com
Te rog funda!

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Dami add al3x_rob3rt98 si te ajjutt eu.

| Khrystyan123 a răspuns:

HostName: [RCT] La 10/50 mega event + 10kk cadou
Address: 93.119.25.161:7777
Players: xx / 50
Ping: 33
Mode: Trucking ® V9.1
Language: English