| idontknow222 a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de samp si mi-e lene sa il fac de la 0 asa ca il descarc si il editez
Nu stiu de ce editez numele serverului din gm,il mai traduc in romana si cand dau save si pornesc serverul,imi apare la fel ca inainte, de parca nu as fi editat nimic
Cum sa fac serverul sa ramana asa cum il editez eu

6 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa il faci de la 0 pentru ca cel care il descarci e posibil sa aia bug-uri si e un pic mai greu pentru ca nici nu se prea gasesc gm-uri bune si in plus costa si bani. Te sfatuiesc sa il faci de la 0 si crede-ma am experienta de vreo 2 ani in samp

| idontknow222 explică (pentru Edisor27):

Dar nu stii cum i-as putea schimba numele din GM, si sa se salveze?

| Edisor27 a răspuns (pentru idontknow222):

Nu cred ca poti din gm doar cand intri pe server exista o comanda speciala nu o stiu exact o poti cauta pe net...Si doar asa se poate schimba numele

| idontknow222 explică (pentru Edisor27):

Ai vreun tutorial bun de creat servere de la 0?

| idontknow222 explică (pentru Edisor27):

Cum te cheama pe Facebook, iti dau ad sa ma ajuti te rog

| Edisor27 a răspuns (pentru idontknow222):

Ma cheama Sabo Eduard Denis.