| zippy95 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu un pc nu imi merg jocurile pe el merg sacadat si se mai blocheaza are instalat windwos 7 32 bit de doua zile.Am aceasta configuratie la PC placa de baza AM3 Asrock 890FX Deluxe3 placa video 1gb 128 bit DDR5, Ram DDR3 2Gb, AMD Athlon II X2 B24 - 3000 MHz. HDD 160 gb sata 2 care sa fie problema?

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Poate nu are driverele corect instalate...Verifica cu Driver Genius si vezi ce drivere iti trebuie