| AndreasfromMetallicA a întrebat:

am o problema cu windows-ul, nu imi mai recunoaste USB devices,(Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)). Este formatat recent,a mers o perioadadar, iar acum nu.Multumesc

1 răspuns:
| DLeonard1998 a răspuns:

Tinere padavan este foarte usor sa dai copy paste in google la eroarea primita si primesti raspunsul instant si nu trebuie sa astepti dupa cineva sa iti rezolve problema in cateva minute sau chiar ore