| Panteryas a întrebat:

Am o problema, de fiecare data cand incerc sa intru in SAMP (San Andreas Multiplayer) sau chiar in cel normal, monitorul se inegreste tot si scrie "out of range" iar pe romana zice "semnal prea departe" si nu stiu ce sa fac la alte jocuri nu face asa, daca ajuta cu ceva am un Monitor LCD Prestigio P392D. Daca m-ati putea ajuta ar fi perfect, multumes anticipat!

1 răspuns:
| rares_4769 a răspuns:

AM avut si eu o problema la fel ca tine dar sfatul meu este sa cauti un alt crack cu putin noroc poatel gasesti pe cel original