| IonutzZ5 a întrebat:

am o problema deci pe 640 la cs adica rezolutia cea mai mica cand treec prin smoke numi sacadeaza dar cand pun rezolutie mai mare imi sacadeaza eu as vrea sa joc cu 800x600 si nu pot juca ca-mi sacadeaza foarte rau! daca n-am rezolutia alia cea mai mica! cine imi zice ce sa fac sa nu-mi mai sacadeze FUNDA!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai zice si ce calculator ai, bine ar fi.

| IonutzZ5 explică:

Am placa nVIDIA gforce win xp 1GP ram

| IonutzZ5 explică:

Scuze deci am 1 GP RAM placa nVIDIA GeForce 6100 Procesor : AMD Sempron(tm) Processor 3200+
Asa imi scrie la placa acolo la geforge Sper sa ma ajutati! OFER FUNDA!