| Koncz_Dannaa_1994 a întrebat:

Am o problema cu GTA 4. Prima data cand l-am instalat mi-a mers foarte bine fara sa sacadeze si la rezolutie maxima, apoi l-am sters i-ar dupa ceva timp l-am instalat din nou insa nu imi da voie sa schimb rezolutia, imi ramane la rezolutie minima si imi sacadeaza cand misc mouse-ul. Ce ar trebui sa fac ca sa mearga din nou fara probleme?
10x

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul, sigur asta va repara problema happy *sa nu uiti sa instalezi si driverele*