| gabrielcosmin89 a întrebat:

Buna TPU am o problema destul de enervanta, am instalat windows 7 ultimate pe pc iar acum nu-mi mai merg jocuri deloc pe el le-am instalat si cant sa intru imi arata numele jocului steam has stoped working clows program de ce nu mai pot sa-mi instalez jocuri
Inainte aveam aceleasi windows pe el si imi mergea sa ma joc toate aceste jocuri
Va rog daca ma puteti ajuta nu ezitati...

Răspuns Câştigător
| Robyi a răspuns:

Probabil, la instalarea windows-ului, s-a ivit o eroare. Incearca, cand porneste calculatorul, apesi incontinuu pe F12 (tasta, nu combinatia). De acolo, iti apar setarile la windows. Uita-te pe acolo. Incearca sa-ti resetezi windows-ul. Bafta. Sper ca te-am ajutat. happy

| gabrielcosmin89 explică (pentru Robyi):

Numi merge.nu am nici macar buton de bootare dacal bag windowsul astept putin simi apare singur sa-l instalez

1 răspuns: