| AoiChan a întrebat:

Am o problema grava...adica nu pare asa de grava dar e pentru mine. Intr-o zi, am vrut sa joc GTA sa-mp dar cand am vrut sa intru in el imi aparea o erroare...Imi spunea ceva cu "Dont send". Nu inteleg de ce pentru ca windows-ul era bun, se potrivea si nu stiu ce sa mai fac pentru ca o sa innebunesc daca nu joc mai repede GTA. Va rog dati-mi un raspuns.

1 răspuns:
| mamoricica4934 a răspuns:

Gabryella ai insertat cd-ul? daca nu l-ai insertat nu iti va merge si de asta tia aratat Don-t send