| Andrei9822 a întrebat:

Dau FUNDA. Salut, uitati as vrea si eu ultimate spider man si nu pot sa intru in el imi da o eroare" dont send end send of error".
-Am verificat cerintele de sistem si merge dar nu stiu de ce nu pot sa joc.
-am dezactivat chestia cu dont send si imi da alta eroare ceva gen "USM.exe"(cand dadeam sa vad problema ) si spunea ca fisieru asta nu e bun.
-nu inteleg de ce nu merge, si daca stiti un site bun datimil, dar le-am incercat aproape pe toate
-Fundavot

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Daca apare aceasta problema sunt 2 cai de a-l face :
1. Trebuie sa iei crackul din alta parte pentru ca nu e bun

sau daca nu merge nici asa

2.Ia jocul din alta parte
baga id sa iti dau linkul: mariuspruteanu96@yahoo.com

| Andrei9822 explică (pentru XxXFBIXxX):

Mersi mult as vrea sa imi dai linkul sa pot sa il descarc

1 răspuns: