| amateon a întrebat:

Am o problema la counter strike, de la un timp cand intru in joc nu imi apar alea cu "find games" "new game" "option" si "exit". Va rog frumos sa ma ajutati puppy dog eyes [am si steam daca ajuta...][Funda!love struck]

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Trebuie sa inlocuiesti Gamemennu.res din cstrike/Resource

http://www.tutorialecstrike.com/....../index.php

Bafta!

| amateon explică (pentru Magnifico):

Mersiiii!

| Magnifico a răspuns (pentru amateon):

Cu placere!

De asemenea cand apar reclame sau cand tie se conecteaza la "Find Server","New Game","Options", etc. (dai dublu click si se duce pe un server direct ) tot asta trebuie sa faci sa inlocuiesti Gamemennu.res

Bafta!

3 răspunsuri:
| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns:

Sall asa mi s-a inatamplat si mie de ff multe ori este problema de sistemasteapta 1 zi 2 si dupa o sa iti apare dar daca mai vrei za joci conecteazate cu consola funda?