| unknown3243 a întrebat:

Buna TPU am o problema la fifa 10 am bagat fifa 10 patch world cup 2010( e un mod) si cand vreau sa fac un meci se incarca bara aia si ma scoate si imi zice ca nu mai functioneaza... Am windows 7 32 bits. DAU FUNDA SI VOT!

2 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Incearca: click dreapta e iconita jocului------->properties------->compatibility-------->run in windows ex mode

| Ionutz13 a răspuns:

In primul rand nu iti mai lua patchiuri pentru ori ce fifa daca nu sunt de la fifa Romania pentru ca nu o sa mearga iar 2 ia-ti direct word cup 2010 ca e mai bine asastraight face