| zedrix a întrebat:

Mi-am instalat WINDOWS 8 (64 bits) si dupa mi-am instalat programele mele etc... Si vreau sa joc FIFA 14 s-au pes 14 si zice ca nu am mscvr100.dll. M-am uitat si pe youtube l-am bagat in system32 (l-am mai bagat si in altu nu mai stiu cum se numea) tot asa ce sa ii mai fac. VA ROG AJUTATI-MA DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| vlad8249 a răspuns:

Incearca sa bagi mscvr100.dll in folderul jocului sau intr-un folder unde se tin multe dll-uri! Spune-mi daca a mers!