| Razvy998 a întrebat:

Buna TPU am o problema la League Of Legends, l-am instalat dar cand vreau sa deschid patchu, ce are trebui sa se deschida e tot cu negru si dispare dupa 2 secunde! ce pot face?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| AndyAndy2014 a răspuns:

Asta e, se mai intampla, joaca Dota 2.

| Razvy998 explică (pentru AndyAndy2014):

Jocu ala de ****? inca mai e? stau cate 5-10 min sa se gaseasca team...

| AndyAndy2014 a răspuns (pentru Razvy998):

Ok, nu am timp sa ma cert cu tine despre ce joc e de **** si ce joc nu e, nu ai cum sa stai 5-10 minute, joc Dota 2 de mult timp si maxim am stat 3 minute. Joc de **** putem spunem ca este League of Lesbians ca are grafica de **** si nu-ti trebuie nici creier sa-l joci.