| alexey123 a întrebat:

am o problema la steam.Am cumpart steam-ul acum 5 zile (pentru cs 1. 6). Am downloadat jocul, m-am logat, tot a fost bine. Dar deficare data cand intru in steam imi arata ca cs-ul nu este instalat, DESI el este in (folderul instalat)/steamapp/useru/counter-strike.Si ca sa joc trebuie sa il instalz iarasi si iarasi si tot asa. Nu ar fi o problema doar ca joc cu cfg-ul meu si + trebuie sa astept iarasi sa downlodeze mapele, sau de ex daca joc un mod(dr, hns) trebuie sa astept iarasi, nu stiti ce pot face? Multumesc anticipat, raspunsul corect primeste funda big grin

1 răspuns:
| AndyBB a răspuns:

Da! ancearca sa downloadezi altul sau consulta forum:http://forum.cs16.ro/ Funda plizz