| RiZeRy a întrebat:

Am o problema.Ma ajutati la gta san andreas sa instalez modul ca sa pot intra in masini ca pasager? Deschid win-rar-ul si nu stiu de ce nu merge.Dau fundita! Ajutati-ma plzz!

3 răspunsuri:
| Drrey_Ann_1999 a răspuns:

Pai eu cand ma jucam san andreas nu intram in locul soferului intram in dreapta soferului

| RiZeRy explică (pentru Drrey_Ann_1999):

In dreapta vreau si eu si imi deschide win rar-ul si nu stiu cul sa downloadez modul.Ma ajuti? Dau funda/

| Drrey_Ann_1999 a răspuns (pentru RiZeRy):

Pai... zi-mi mai clar ce vrei sa iti zic, ca nu am inteles ce vrei sa spui.