| RiZeRy a întrebat:

Cum sap o groapa in gta san andreas? Mai am o intrebare >>>===As vrea sa intru ca pasager in masini cu tasta g si nu merge? Ma ajutati cum sa intru intr-o masina ca pasager in gta san andreas?

7 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Pasager pot fi in taxi sau in tren, daca e in taxi fluieri dupa masina si cand se opreste intra in usa din spate si vei putea vedea peisajul cand merge cu masina, la tren te urci intr-un vagon si atat.

| RiZeRy explică (pentru CoL00SaL):

La taxi cum fluier? Imi zici te rog ca nu stiu la taxi cum fluieri?

| CoL00SaL a răspuns (pentru RiZeRy):

Apesi pe tasta E.

| RiZeRy explică (pentru CoL00SaL):

De ce nu merge pe tasta e? Nu merge pe tasta e si in ce pozitie in fata trebuie sa stau la taxi sau uin spate sa fluier|?

| TaviOctavian a răspuns:

Pai, sa sapi o groapa in gta, n merge. Sau cred ca exista vreun mod. nu stiu. Si ca sa intrii intr-o masina trebuie sa apesi tasta g. App. merge sa intrii in orice masini. In caz ca nu merge poate ca ai intrat la setari si ai facut ceva pe acolo. De preferat daca vrei sa vezi de la volan fara mod sau sa fii pasager, poti descarca G.T.A. San Andreas Bucuresti. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| RiZeRy explică (pentru TaviOctavian):

Io n-am gta Bucuresti si la masini in gta san andreas nu merge nu stiu de ce!

| TaviOctavian a răspuns (pentru RiZeRy):

Nu stiu nici eu...