| Adelline1501 a întrebat:

am o probleme. Vreau sa imi descarc gta san andreas, stiu ca e vechi dar imi place, l.am mai avut. Am windows 8.1. Deci am incercat de pe toate site. urile posibile, l.am descarcat, iar cand dau pe setup.ul ala 'gta_san' sau ce o fi el imi apare 'grand theft auto san andreas on your pc needs the following Windows feature: direct play', imi apare dupa sa il instalez sau sa sar peste, evident ca nu merge daca sar. Dau instalare si apare ca se incarca ceva, dupa scrie 'the following feature couldn't be installed: directplay, error code 0x80073701'. directX il am descarcat, iar cand dau sa instalez si directplay, tinand cont ca am urmat toti pasii de pe ytb, sa intru la programs and features, 'turn windows features on or off' si sa bifez directplay si dupa sa dau ok imi arata 'windows couldn't complete the requested changes, error code 0x80073701'. ce imi lipseste? ajutor, dau funda!

1 răspuns:
| Lucian2004 a răspuns:

Deoarece,ai Windows 8.1 si nu merge pe acest Windows si nici pe Windows 10. Trebuie să ai Windows 7 dau xp