| iulain13 a întrebat:

am o tableta cu android, si de ceva timp am gasit site-ul android.mob.org unde sunt multe jocuri tari unde pe google play sunt cu bani. Si descarc jocuri, la unele cand intru imi scrie sa se mai descarce de pe net inca cativa mb, si la toate de genul asta imi scrie no internet conection, chiar daca am semnal full la wifi, si intru si pe net si imi merge, da la toate de pe siteul ala imi scrie asa

3 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

Salut,ce fel de jocuri ei? Daca ei GTA sau NFS ar trebui sa instalezi jocul si cand il pornesti ar trebui sa apare o bara de loading sa se descarce fisirele de la jocul respectiv.

| iulain13 explică (pentru oldschool207):

Pai am descarcat ski challenge 2012 si trebuie sa fac con si imi scrie ca nu am net, am descarcat unul cu avioane la care trebuie sa se descarce un fel de cache ( fix ca la jocurile mentionate de tine pe care deja le am descarcate, dar de pe alt site si mai unul cu motocross la care la fel se trebuie sa se descarce fisiere.Deci tot ce descarc de pe acest site nu imi citeste ca am net pe dispozitiv.

| Flavyw111 a răspuns:

Dacă au "Installer" după numele jocului, e posibil să aibă şi viruşi... Foloseşte mai bine Pandaapp.com dar ai grijă că merge că naiba pe altceva înafara de laptop sau pc. happy Funda?