| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, am primit de la tata o chestie mica ce se introduce in ureche, seamana cu castile doar ca nu are fir si ca forma e ca semnul? si cu mufa usb cum se numeste si la ce functioneaza pentru ca la PC nu si desi primeste curent. Ce e?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ghici ciupercă ce-i - ne pui o ghicitoare sau ce?

| Mirae a răspuns:

Din descrierea făcută de tine, cred că este un aparat auditiv și ele se încarcă, de aici mufa USB sau, dacă nu e, deși cred că e un aparat auditiv, poate este o cască bluetooth