| fromro a întrebat:

Am si eu un Nokia X2 si imi place sa ascult muzica la casti. Problema e ca mi s-au stricat doua perecti de casti pana acum. Functioneaza bine ceva timp, dar dupa aceea telefonul nu le mai detecteaza. Cand le bag in mufa nu apare semnul de "casti conectate", dar ecranul se aprinde. Dau fundita pentru cine imi explica sursa problemei si ce sa fac in continuare. (Castile sunt cu mufa groasa)

Răspuns Câştigător
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand sa duci telefonul la un service. Recomand service-ul de la Obor.

1 răspuns:
| AntalDaniel1989 a răspuns:

Dul la servis daca ai garatie