| Cosmin567 a întrebat:

Buna TPU Am primit pe un server de cs ban degeaba si am vb cu detinatorul serverului si mi-a dat unban dar cand sa intru pe server scria ca sunt banat pe server si pe alt cs merge sa intru.Dc mi se intampla asta vreau sa ma ajutati sa-mi mearga sa joc pe ambele cs-uri. Funda!big grin

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Dezinstaleaza si reinstaleaza cel care iti zice ca esti banat.

| Cosmin567 explică (pentru Iulian03):

Am facut-o dar degeaba

| Cosmin567 explică:

Am facut asta dar nu merge.nu poate sa fii ceva intr-un fisier ceva sa sterg din el