| DewNew20 a întrebat:

Am reinstalat imvu dupa o pauza de un an si sandboxie il aveam de mai mult timp de cand am jucat imvu prima data dar acum cand am incercat sa intru pe 2 conturi imvu (unu cu ajutorul sandboxie) nu a mers, adica nu-mi merge sandboxie pentru imvu. (inainte mergea)
Am incercat sa descarc alt imvu si alt sandboxie, alta versiune dar tot nu merge pentru imvu imi arata error... Va rog ajutati-ma crying( Funda:d

2 răspunsuri:
| AcuddlyToy a răspuns:

Heii,si eu am imvu, sandboxie.Nu trebuie sa instalezi alta versiune a lui imvu sau sandboxie(e bine sa fie ultima versiune de la amandoua)Cand intri pe sandboxie alege cel cu any program, apoi iti va aparea o casuta libera care trebuie completata cu un program.Dai click pe browse si cauti IMVU, nu install.imvu//exe...,nu.Ci imvu.Jocul. Dupa astepti sa se deschida o fereastra(#)IMVU.Dar atunci cand intri pe sandboxie IMVU, sa te asiguri ca imvu original nu e deschis.
Sper ca te-am ajutat.
Daca vrei sa vorbim pe imvu, addbig grineleteAllTheFeelings

| AcuddlyToy a răspuns (pentru AcuddlyToy):

DeleteAllTheFeelings