| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! De un timp Microvolts nu imi mai merge, adica inainte imi mergea perfect, dar de un timp imi apare "Critical Error" si nu stiu ce sa fac sad L-am reinstalat, dar tot la fel sad Va rog sa ma ajutati! FUNDA!

8 răspunsuri:
| mariusspeedy1 a răspuns:

Updateaza driverul de la placa video

| Dudu521 a răspuns (pentru mariusspeedy1):

straight face Nu cred ca stiu cum sa updatez diverul straight face imi poti explica sa ma poti ajuta cu un video?! Mersi! happy

| mariusspeedy1 a răspuns (pentru Dudu521):

Pai ai putea lua driver genius de pe h33t.com iti updateaza toate driverele sau ti le instaleaza pe cele pe care nu le ai sper ca ti-am fost de ajutor sper sa te descurci fundita big grin?

| mariusspeedy1 a răspuns (pentru Dudu521):

Ai putea lua driver genius de pe h33t.com acel program iti instaleaza toate driverele neinstalate si le updateaza

| alinush202 a răspuns (pentru mariusspeedy1):

Da-mi te rog un link ca nu gasesc.

| alinush202 a răspuns:

Si mie imi apare asa si nu stiu ce sa fac sad

| Matei_Dragos_1905 a răspuns:

Incearca asta, nu stiu daca merge... https://www.youtube.com/watch?v=69UFTnPtVAQ

| Dudu521 a răspuns (pentru Matei_Dragos_1905):

Am facut exact ce a facut ala in video si nu merge sad