| Luke21Rules a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor repede ieri cand stateam pe net mi-a aparut o chesti cica sa updatez driverul la placa video asa ca l-am luat si nu stiu ce am facut eu dar am dezinstalat celalat driver pe care il aveam si era foarte bun si acum am ramas fara driver nu pot sa ma joc nimic, mentionez ca placa mea se numeste ATI Radeon HD 3600 daca puteti sa imi dati si mie un site de unde pot lua driver care sa suporte si OpenGL va roggcrying mersi si cea mai mare FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| TaskForce141 a răspuns:

Ai o problema destul de urata, eu am placa ATI Radeon 4650 HD, dacă vrei pot sa iți dau driverul, sau poți intra pe pagina oficială ATI Radeon și are acolo o lista cu toate plăcile lor și iți poți lua driver de acolo(PS. data viitoare folosește programul de update oficial al ATI Radeon )

| Luke21Rules explică (pentru TaskForce141):

Te rog damil nu pot sa fac absolut nimic

11 răspunsuri:
| Luke21Rules explică:

M-am uitat putin si am vazut ca am ultima versiune la driveru meu da nu e instalattttt dar nu imi apare nimic de instal nu stiu ce sa mai fac x(

| TaskForce141 a răspuns (pentru Luke21Rules):

Ok o sa iți dau, aștepta sa îl uploadez pe un site

| TaskForce141 a răspuns (pentru Luke21Rules):

Ce sistem de operare ai?

| Luke21Rules explică (pentru TaskForce141):

Sistem de operare? w 7

| TaskForce141 a răspuns (pentru Luke21Rules):

Imdeiat

| Luke21Rules explică (pentru TaskForce141):

Stai sa sa vad daca merge ca ruleaza ff greu...

| Luke21Rules explică (pentru TaskForce141):

MAN NU MERGE ZICE NSIS error zice ca nu e complet. la downloadare

| Luke21Rules explică (pentru Luke21Rules):

Gata l-am luat acum trebuie sa il instalez sau gata asta e tot?

| Luke21Rules explică (pentru Luke21Rules):

Mama Task ai o funda mare de la mine mersiiii mi-a mers!:X