| GizazCraist a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum aflu ce versiune ATI e compatibila cu lapto-ul meu pentru ca am incervt sa-mi updatez driverul video si dar driverul care vroiam sa o instalez nu e copatibil cu sistemul(sau cel putin asa cred) si am ramas fara driver la placa

8 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Te duci pe pagina producatorului laptopului si vei gasi ultimele drivere de care ai nevoie pentru laptopul tau si asa nu ai cum sa gresesti

| GizazCraist explică (pentru sdhashsah):

Ok imi spune ca e compatibil cu o versiune Nvidi destul de noua dar cand incerc sa o instalez imi zice ca nu e compatibila cu sistemul meu de operare

| sdhashsah a răspuns (pentru GizazCraist):

Inainte de a descarca driverele trebuie sa selectezi si sistemul de operare, si asa vei descarca driverele pentru sistemul tau.

| GizazCraist explică (pentru sdhashsah):

Pai asta am facut -.-

| sdhashsah a răspuns (pentru GizazCraist):

Spune ce laptop ai

| GizazCraist explică (pentru sdhashsah):

Acer Aspire 8920

| GizazCraist explică (pentru sdhashsah):

Pentru numele lui Dumnezeu driver-ul de pe site-ul lor nu e compatibil cu laptopul meu
Ce naiba?