| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :* am si eu o intrebare adresata jucatorilor de minecraft... Puteti sa imi spuneti si mie ce au de gand sa faca astia cu Minecraft-ul? s-a ajuns la 1.4.5. De ce tot il modifica si il updateaza? Multumesc [Cel mai concret raspuns are Fundalon the phone

Răspuns Câştigător
| llust a răspuns:

Il modifica pentru a adauga chestii noi, multa lume doreste ca jocul sa fie mult mai complex ca pana acum....se tot updateaza pentru a scapa de anumite "bug-uri", repara diferite chestii. Unele buguri sunt in favoarea playerilor, ei vor sa scape de ele.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat