| laurdlv a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am o placa vido nVIDIA geforce fx5500 de 256 mb se poate sa nu fie pentru jocuri viteza ei e de 4X
asa scrie in propritati mentionez ca jocuri care ma jucam pe placa video 128 pe asta imi merg sacadat fara sa nodific vreo alta componenta FUNDA!

Răspuns Câştigător
| pfaai a răspuns:

Incearca sa instalezi un driver mai nou atunci

2 răspunsuri:
| pfaai a răspuns:

Placile video din seria fx sunt destul de slabe pentru gaming.

| laurdlv explică (pentru pfaai):

Pai da dar pe cealalta de ce nu facea asa jocurile era tot din seria FX?

| pfaai a răspuns (pentru laurdlv):

Incearca sa instalezi un driver mai nou atunci