| shocky7 a întrebat:

Cum se poate vedea un film de la PC la TV? Am placa video nvidia geforce fx5500. Ce cablu imi trebuie? Imi puteti spune daca se poate conecta?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Ar trebui ca placa ta video sa aiba tv out si o musa care intra acolo din care ies alte 3 mufe pentru care trebuie sa cumperi cablu sa le prelungesti si le bagi in tv! Bafta

| underground a răspuns:

Sau daca ai port HDMI atat la PC cat si la TV il poti folosi, nu e scump si prin el ai atat sunet cat si semnal digital (poti vedea filme full hd daca placa video de pe PC si TVul o permit).