| catutzu25 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare.As vrea sa stiu cum pot descarca jocul talking tom pe telefon.Am un telefon LG-T385 cu sistem de operare java. daca puteti sa-mi dati un link de download sau un tutorial de instalare va rog.Dau funda primului raspuns folositor.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| catutzu25 explică:

Si nu pot sa descarc ceva sistem de operare.sau daca nu zi-mi ceva jocuri pe care le pot descarca si sunt frumoase.

| Olaru_Vlad_1992 a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt ca talking tom e doar pe android.Tu avand java nu il poti rula.

| catutzu25 explică (pentru Olaru_Vlad_1992):

Atunci alte jocuri de genu asta.va rog