| Iully99Puke a întrebat:

Hey happy Funda primului raspuns corect care-mi da un link de unde pot descarca fara sa'mi fac nu stiu ce cont jocul Temple Run pentru telefon happy mersii

1 răspuns:
| NDave a răspuns:

Ce penibil.
Dacă vrei să îți descarci aplicații pentru Android / iOS trebuie să îți faci cont în Android Market/App Store ca să poți descărca ceea ce vrei, altcumva nu ai cum. E gratis nu ține decât 10 minute maxim raised eyebrows e așa greu? Îți faci cont și îl verifici pe e-mail. Blondă - _-