| xDepression a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare legata de cheat engine 6.1. Cwm aleg browserul adica de unde sa stiw care este pentru ca imi arata vreo 16. Imi trebuie la jocul lif de la gamevial dar nu stiu care este serverul de unde sa imi dau seama?

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Incearca cu Mozila si cand dai acolo sa alegi procesu selectezi flash player plugin... sau ceva asemanator.

| xDepression explică (pentru nda):

Da dupa ce am facut tot cand sa daw SCAN imi apare ERROR SCAN., am deschis joku lif de la gamevial si am dat pe browserul acela... am dar la speed hack 5, 0 dupa scan si imi dadea eroare si sounea ca mozzila nu e pregatita, ..saw cv de genw...help