| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: ma apuc de metin2.ro pe volans si vreau sa ma apuc serios pe un sura arme magice - dar as vrea sa am si un warrior corp farmer pentru sura doar la metine sa stea ce sa fac mai intai farmeru sa il duc la ce lvl sau sura plz ajutati-ma dau funda cu mare placere cea mai buna idee ce sa fac

1 răspuns:
| vasilakero a răspuns:

Frate sfatu meu este sa nu te apuci de metin iți crează dependenta și ajungi sa stai toată ziua de la 9 dimineața la 2-3 seara...
Sper sa nu te fi supărat p mine dar eu asa consider ca e mai bine