| 20013 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare mi-am instalat gta 2 si cand vreau sa il deschid imi apare o fereastra in care scrie ca nu poate sa gaseasca video cardul. Ce inseamna asta? big grinbig grinbig grinbig grinbig grin XD. Va rog ajutati-ma plsss. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Salut! Atunci cand Driverul Windows Search nu gaseste componentul Video-Card de la un Joc, Program sau Film atunci inseamna ca acel "Folder" (Jocul, Programul... ) nu are video cardul.In cazul tau te sfatuiesc sa downloadezi alt GTA incearca de pe WwW.ThePirateBay.OrG
Succes!

1 răspuns:
| 20013 explică:

Ms mult