| Carmensitarockon a întrebat:

Deci am instalat sims 3, iar cand vreau sa deschid imi apare fereastra, dau play, dar imi apare ceva in care scrie :your video card doesn't appear to suport at least shader model 2. please upgrade your card. am luat shader model 2 dar nu stiu cum sa ubgrade programul... ma ajuta cineva plsss?(garantez fundita)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

laughing Pixel shader nu e un program ce-l poti executa dupa bunul plac... e ceva integrat in placa video.ca sa upgradezi pixel shader, trebuie sa-ti iei placa noua tongue

| Carmensitarockon explică:

Am deja placa noua si nu merge...straight face