| 20013 a întrebat:

Buna TPU am si eu o rugaminte: dupa ce am instalat gta2 l-am pornit si imi apare o fereastra in care spunea ca nu poate sa imi gaseasca video cardul. va rog ajutati-ma si sa imi spuneti si mie cum pot remedia problema va rog frumosss. big grin :! si sa nu uitati sa imi spuneti cum sa si remediez problema plsss.

Răspuns Câştigător
| ionut95gr a răspuns:

E simplu:instaleaza driverul de la placa video.asa am patit si eucu fifa 07.la fel imi aparea si am instalat driverul si apoi mia mers.mult noroc

1 răspuns:
| 20013 explică:

Ms mult dar eu nu mai am cd-ul pot sa il descarc de pe net?big grin