| Danassassin a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi! Nu stiti jocuri de aventura mai vechi de genul Tarzan sau Piratii din Caraibe La Capatul Lumii? Imi plac foarte mult acele jocuri si as vrea sa joc altele!

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Pai cum a spus si dannyel86 jocul Hercule, si mai stiu eu cateva stai linwinking : Capitan Claw, Jazz jackrabbit 2, Mario Forever, Zuma Deluxe ( poate iti place tie, pe mine nu ma fascineaza happy ) Daca mai imi aduc aminte si de altele am sa iti spun big grin. FUNDA big grin?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ai putea incerca Hercules. La fel de interesant si interactiv precum Tarzan (sper sa ne referim la acelasi joc). happy