| GuessWhoo a întrebat:

am si eu o intrebare, se pot cumpara casele de la GTA San Andreas din alt oras ( alea ce apar cu rosu pe harta) daca "da" va rog sa imi spuneti (dau funda pentru cine imi spune)

Răspuns Câştigător
| Lov3Boy a răspuns:

Nu poti daca nu ai trecut in acel adica sa faci misiuni in el nu le poti cumpara alea pe care poti sa le cumperi sunt verzi si cele rosi nu se pot lua. funda?

4 răspunsuri:
| misu62x a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni ca sa se deblocheze casele cu rosu.

| misu62x a răspuns:

Casa cumperi casele trebuie sa faci misiunile ca sa de deblocheze.

| Poe a răspuns:

Nu le poti cumpara, trebuie sa faci misiuni sau sa il termini ca sa le poti cumpara, si trebuie sa arate cu verde cand le poti cumpara!

| Victorasu09 a răspuns:

Daca vrei poti sa descarci misiunile de pe net si dupa ceea poti sa faci ce vrei