| denysa_7658 a întrebat:

Am si eu o mare problema la gta! Nu mai pot sa trec de misiunea aceea Dildo Dodo,pentru ca imi cere sa merg cu chestia aceea pe sus dar nu stiu pe ce tasta sa apas sa-si ia avant si sa zboare,am mai mers cu ea pe sus,dar freu fiindca cadea imediat pe jos,chiar daca dau in sus nu merge,decat daca-mi iau mare avant, adica sa merg cu ea pe apa continuu, de la mare departare si asa se duce toata benzina... AJUTOR!=funda!

1 răspuns:
| Allen1999 a răspuns:

Baa nu te complica ii easy. Uita-te pe Youtube la cum ii facuta misiunea de altcineva.Si poti sa te uiti la setari de unde se ridica.