| ElySa a întrebat:

Am si eu o problema nu stiu daca e de tastatura da ma rog deci pe mess cand apas pe tasta ca sa fac bara verticala imi apare ~ sau #. doar tasta asta nu merge in rest merg toate bine si doar pe mess se intampla asta

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi poate limba tastaturii nu e setata corect, incearca s-o setezi pe engleza sau romana.

| mgtow a răspuns:

Ai umblat la optiunile tastaturii si ai selectat alta limba de aceea nu apare ce vrei tu, pune pe limba romana si vei rezolva misterul.

| dani112 a răspuns:

Incearca sa apesi shift+ctrl si dupa aia incearca tasta.

| DirtyDoll a răspuns:

Inseamna ca ai tastatura germana.Nu trebuie sa te sperii.
Da un restart happy