| iVladu a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema... Am descarcat si instalat League Of Legends [LoL] si cand pornesc PVP.net Pacher adica Shortcut-ul de pe desktop imi apare o imagine NEAGRA si nu il pot inchide de cat cu ajutorul "Task Manager"...Dau funda

1 răspuns:
| Cristixhunter a răspuns:

Aceasta intrebare mai bine ai pune-o la forumul dupa League Of Legends am avut o problema asemanatoare iti zice cauza si iti zice cum sa ti-l faci sa mearga (raspunsul in maxim 36 ore)