| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc, cand il pornesc, nu se porneste explorer'ul si imi apare doar o imagine neagra, trebuie sa-l pornesc din task manager, stie cineva cum sa-l repar? fara sa schimb windows'ul, funda

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Te referi banuesc la windows explorer, am avut si eu problema asta si am rezolvat-o cu restaurare sistem. Vezi ca,, astia "au inteles internet explorer!

| katalyn27 a răspuns (pentru nutepriveste21):

Am uitat sa zic windows explorelaughing, nu stiam de ce imi zic toti sa instalez chrome sau monzilarolling on the floor, mersi

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Poţi încerca să-l dezinstalezi (Start>> Settings>>Control Pannel>>Add or remove>>cauţi acolo Internet Explorer) apoi îl instalezi din nou.
Dar mai bine merg Google Chrome, Opera şi Mozilla Firefox.

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Descarca google chrome sau mozila