| ZaKid a întrebat:

Problema PC:

De curand,nu imi mai apare desktop-ul.
Ramane acea imagine cu "welcome".
Pentru a putea vedea desktopul trebuie sa intru in Task Manager si sa dau New Task >- explorer.exe.
Ce pot face?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Sterge bine de praf toate piesele din unitate, si ai sa vezi ca mergewinking
Bafta!

| ZaKid explică (pentru AlinaaAli):

Nu este o problema de Hardware straight face
Asteptam un raspuns din partea unei persoane mai inteligente si in masura sa vorbeasca.

| AlinaaAli a răspuns (pentru ZaKid):

Eu, in prostia mea, la fel am patit scumpete, si am facut ceea ce ti-am zis, si s-a rezolvat apoi!
Hai sa nu vb despre inteligenta ca ar trebui sa te ascunzi!
Eu am incercat sa te ajut! Daca nu sti sa apreciezi, macar nu iti mai etala nesimtirea!
Pa!

| ZaKid explică (pentru AlinaaAli):

Nu te-am jignit in nici un fel.
Am spus ca nu asteptam un astfel de raspuns care este total penibil.
Sa nu vorbim despre inteligenta? Eu sa ma ascundlaughing?
Sunt sigur ca ai un IQ sub 50 din raspunsul tau...sa fim seriosi.
Cat despre nesimtire,poate am si eu momentele mele, cand spun oamenilor adevarul in fata fiind constient ca poate acestia se vor supara, dar nu cred ca am fost "nesimtit" in raspunsul pe care l-am dat mai sus.

| AlinaaAli a răspuns (pentru ZaKid):

Ma lasi? oh go on
Astea-s basme

| ZaKid explică (pentru AlinaaAli):

Te supara adevarul sau realitatea? laughing

| AlinaaAli a răspuns (pentru ZaKid):

Prostia ta!