| rateu a întrebat:

Am si eu o problema cu Battlefield Heroes deci dupa ce il intalez intru in joc totul frumos si cand intru imi apare caracteru dar meniu restul totu alb cu negru nu mi se vede scrisu mii se vede urat.Va rog daca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| megacozonnac a răspuns:

Bifeaza de la optiuni fullscreen ...si atunci cand intri intr-un meci o sa se vada bine...dar se vede bine numai cand e pe fullscreen, cand o sa iesi din meci nu o sa se mai vada bine, dar nu stiu ce sa fac ca si la mine e la fel.