| spiga92 a întrebat:

Am o problema cu jocul empire earth 1...in joc nu imi apare nici un fel de scris nu se vede nici scrisu de la meniu...am o placa video radeo HD3470 poate sa imi spuna cineva ce are?

4 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza sistemului de operare si a rezolutiei prea mari. Daca ai pe 64b din start n-o sa-ti mearga. Incearca sa il rulezi pe Compatibility Mode cu Win98 sau 2000, sau incearca sa setezi rezolutia la ceva foartea mic, 800x600 sau 1024.

| TipulVerde a răspuns:

Ai incercat si cu compatibility mode? Setat pe winxp, administrator?

| spiga92 explică:

Am dat si rezolutia cea mai mica.am vista ultimate sp2 32-bit... un coleg de.al meu are la fel si ii merge.

| danny7 a răspuns:

Ie mort