| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Counter-Strike.Cand intru in el nu imi apare meniul.Am incercat sa schimb si fisierul gamemenu.res si tot nu merge...Ce trebuie sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot nu merge

| MariusS71 a răspuns:

Exact trebuie reinstalat. E posibil sa fi incercat sa folosest in cod si sa se blocheze CS-ul sau sa fi luat destroy. Il poti lua de aici daca nu ai instalarea: http://downloadcs16.com/

| TheRoberth a răspuns:

Sa il reinstalezi. E posibil sa fi luat destroy pe un server de cs...