| Mihali_Cristi_1996 a întrebat:

DC cand intru in cs nu-mi apare new game, optin quit... am incercat si sa bag alt cs si tot nu merge si am incercat si sa sterg gamemenu.res si tot nu merge

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.se saluta prima oara
2. pune semne de punctuatie
3.Cumparati counter de pe steam si nu vei avea nici o problemă.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Salut.
Ai folosit cumva hack? Daca da ai luat destroy.
Trebuie sa reinstalezi cs pentru a te juca asa nu poti deoarece ai cfg facut varza comenzile sunt praf... fisierele la fel

| alexmitzyy a răspuns:

1.se saluta prima oara
2. pune semne de punctuatie
3.Cumparati counter de pe steam si nu vei avea nici o problemă.

| AlinutZzZ a răspuns:

Ai luat in pc ceva
Du-te la fisierele temporare din
C:\Users\user\AppData\Local\Temp sterge tot si nu vei mai avea probleme daca nu da un reply!