| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu cs-ul(counter-strike) am cs 1.6 simplu si cand vreau sa intru in el NU imi apare meniul pot sa intru doar in consola...dar daca vreau sa intru in optiuni nu pot...nu imi apare nimic din meniusadVa rog sa ma ajutati nu vreau sa reinstalez cs-ul nu pot, poate stiti voi o alta solutiebig grin funda:X Ms

Răspuns Câştigător
| danysasuke7 a răspuns:

Intri unde ai instalat jocul cstrike apoi resource si sterge game.menu res atat

2 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

Dezinstaleaza -> Instaleaza. Bafta!

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Eu cred ca te poti descurca doar cu consola.Il poti reinstala