| Alexandru_Ionut_2001 a întrebat:

Buna TPU. Am si eu o problema cu rezolutia la gta san andreas. Este pusa peste limita monitorului si cand intru in el am ecranul negru. Ma puteti ajuta sa rezolv problema?

4 răspunsuri:
| SummerR a răspuns:

Caută update pentru driver-ul de grafică pe net și instalează-l.

| BucurDavid a răspuns:

Cauta pe Google : Widescreen fix gtasa
sau cauta : custom resolution gta sa

| JX2King a răspuns:

Du-te in folderul unde ai gta san andreas, dai click dreapta pe gta_sa, si proprietati. Dupa mergi la Compabitility si bifezi casuta pe care scrie run in 640x480, dai apply si ok, dupa ti-o schimbi tu din joc automat.

| Alexandru_Ionut_2001 explică (pentru JX2King):

Am incercat asta dar fara niciun rezultat.