| Luci1988 a întrebat:

am si eu o problema cu serverul meu de cs, nu de mult mi-am creat un server de cs, i-am spus la un prieten ipul serverului, dar nu ii merge sa intre, am router de la romtelecom Huawei hg655b si ivreau sa stiu cum sa fac ip forward, pls DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Luci1988 explică:

Din pacate siteul acela nu ma ajuta... alte raspunsuri?

| Tyberius a răspuns:

E cam naspa cu asta intra aici http://reborncs.forumgratuit.ro/ si o sa afli ce trebuie sa faci...;)

| Luci1988 explică (pentru Tyberius):

Din pacate acest site nu ma ajuta, doar imi spune cum sa fac sv... alte raspunsuri?